Özel Çocuklar Farkındalık Konseri 2019

Özel Çocuklar Farkındalık Konseri - 2019

Özel çocuklara farkındalığın artırılmasına katkı sağlamak amacıyla geçen sene ilkini düzenlediğimiz konserin, bu sene kapsamını genişleterek ikincisini gerçekleştirdik!

Çocuklar, Piyano/Org ve Vokal solo performanslarını, bu sefer orgun kendi eşliklemesini kullanmak yerine Profesyonel bir müzik grubu eşliğinde gösterdiler!

Perküsyon gösterisi ve SERÇEV KOROSU da bu sene konser kapsamındaydı. Salon bu çocuklara duyarlı, onlara manevi desteklerini esirgemeyen insanlarla doluydu.

Çocuklar ve aileleri adına orada o saatlerini bu konsere ayırmayı tercih ettikleri için tüm katılımcılara ve organizasyonun her aşamasında beni destekleyen Koru Rotary Kulübü'ne teşekkürlerimi ve sevgilerimi buradan tekrar iletiyorum!

pazar günü çok güzel bir şey oldu.. canım kızımla ilk kez aynı sahneyi paylaştık.. o org çaldı, ben de eşlik ettim ona.. 20 yıllık meslek hayatımın en güzel, en özel, en anlamlı ve en heyecanlı sahnesiydi.. kalbim ağzımda attı 4 dakika boyunca.. bambaşka bir baba-kız aşkı yaşadık.. ona ve sahneye çıkan diğer güzel arkadaşlarına eşlik etmek bambaşka bir heyecan, bambaşka bir onur.. ve tabii ki her şeyden önce bana bu onuru yaşama imkanı tanıyan, bu güzel çocukların olanak sağlandığında ve yeterince ilgilenildiğinde neler yapabileceklerini gösterebilmelerini sağlayan, öğretmenleri Bülent İşbilen e ne kadar teşekkür etsek azdır.. bu güzel deneyimlerin artması ve bütün güzel çocukları kucaklaması dileğiyle..

Fatih ÖZAKOĞLU